Opowieści o niezwykłych budowlach

Książka

Opowieści o niezwykłych budowlach

  • Wydawnictwo: Adamada
  • Rok wydania: 2022
  • ISBN: 978-83-8118-517-2
  • Ilość stron: 64
  • Format: 22.0 x 29.0 cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2022-12-05)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena katalogowa 45,90 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 45,90 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Opowieści o niezwykłych budowlach - Sekaninová Štepánka

Książka pod patronatem czytam.pl!Budynki w kształcie koszyka, buta lub toalety, dizajnerskie wille, okazałe mosty czy monumentalne świątynie – to wszystko i jeszcze mnóstwo innych ważnych i oryginalnych obiektów czeka na każdego, kto wybierze się z bocianem Filipem i jego przyjacielem żabą Skoczkiem w podróż do świata architektury.Gotyk, renesans, barok, secesja, funkcjonalizm – co sobie życzysz.Siądź między skrzydłami Filipa, przygoda właśnie się zaczyna.Rusz z nami w podróż w poszukiwaniu ciekawych budowli!


Szczegóły: Opowieści o niezwykłych budowlach - Sekaninová Štepánka

Tytuł: Opowieści o niezwykłych budowlach
Autor: Sekaninová Štepánka
Wydawnictwo: Adamada
Kod paskowy: 9788381185172
ISBN: 978-83-8118-517-2
Tytuł oryginału: The stories of interesting buildings
Tłumacz: Salewski Piotr
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 64
Format: 22.0 x 29.0 cm
Oprawa: Twarda


Recenzje: Opowieści o niezwykłych budowlach - Sekaninová Štepánka

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Nie od dziś wiemy, że na przestrzeni dziejów, od starożytności po czasy współczesne, człowiek tworzył zachwycające dzieła architektury o różnym przeznaczeniu. Bocian Filip i żaba Skoczek zabiorą Was na wyprawę dookoła świata, podczas której odwiedzicie 30 najsłynniejszych, najstarszych i najdziwniejszych budowli i poznacie wiele ciekawostek na ich temat. Zatem co powiedzie na odwiedziny wieży Eiffla, Kapitolu, Koloseum, Opery Margrabiów, Bazyliki Świętego Piotra, Centrum Pompidou, Machu Picchu, Budż Chalifa, Tadż Mahal, czy Wielkiego Muru Chińskiego i wielu innych dzieł architektury.
Zdecydowanie polecam Wam tę książkę! Duża dawka wiedzy przedstawiona w ciekawej formie, bogato zilustrowana. Z pewnością zainteresują młodszych i starszych czytelników.
2022-03-08 14:20:18


Podobne do: Opowieści o niezwykłych budowlach - Sekaninová ŠtepánkaKlienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Sekaninová Štepánka (1)