Babetta
Nina Wähä
Babetta
Nina Wähä
- Wydawnictwo: Poznańskie
- Rok wydania: 2023
- ISBN: 9788367815000
- Ilość stron: 336
- Format: 20.5 x 13.5 cm
- Oprawa: Twarda
Jutro (poniedziałek 2026-07-06)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Opis: Babetta - Nina Wähä
Elektryzująca historia o kobiecej przyjaźni i miłości do kina.
Jak zaczynają się relacje? Miłość łatwo opatrzeć datą, ma wyraźny początek i koniec. Pierwszy pocałunek. Zerwanie. Ale co z przyjaźnią? Ona się do nas zakrada.
Katja i Lou poznały się 15 lat temu. Połączyła je przyjaźń i marzenie o przyszłości w blasku fleszy. Jednak życie napisało inny scenariusz; Katja nadal szuka swojej drogi, a Lou zagrała w obsypanym nagrodami filmie Babetta, który uczynił z niej gwiazdę. Od premiery minęły lata i sława Lou zbladła. Jedynie więź łącząca kobiety jest na tyle silna, że kiedy Lou zaprasza Katję na wakacje do francuskiej posiadłości, przyjaciółka zgadza się bez wahania. Żadna z nich nie wie, że to początek przełomowego lata.
Po świetnie przyjętym Testamencie Nina Wähä powraca z kolejną znakomitą powieścią. To wnikliwe studium kobiecej przyjaźni i zazdrości oraz hołd złożony kinematografii – opowieść o przemyśle filmowym, #metoo oraz władzy wciąż spoczywającej w rękach mężczyzn.
Ekscytacja, niepokój i radość z podglądania. Ta opowieść przewija się przed oczami jak oscarowy film. Bardzo łatwo zapomnieć, że ten świat istnieje tylko na papierze. Chciałoby się tam być! - Paulina Holtz
Kraj produkcji: Polska
Producent:
Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o.
ul. Aleksandra Fredry 8
61-701 Poznań (PL)
tel: 61 623 38 38
email: [email protected]
Szczegóły: Babetta - Nina Wähä
Tytuł: Babetta
Autor: Nina Wähä
Wydawnictwo: Poznańskie
Seria: Seria dzieł pisarzy skandynawskich
ISBN: 9788367815000
Rok wydania: 2023
Ilość stron: 336
Format: 20.5 x 13.5 cm
Oprawa: Twarda
Waga: 0.62 kg
Recenzje: Babetta - Nina Wähä
Informacje:
Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:
Inne pozycje tego autora: Nina Wähä (6)
- Testament (Poznańskie) - twarda
- Zobaczyć siebie oczami Chrystusa (książka audio) (WAM) - pudełko
- Gucio Łobuz i afera z kotami (Tatarak) - Miękka
- Babetta (Poznańskie) - Twarda
- Kto ukradł naszyjnik babci Feli? (BIS) - Miękka ze skrzydełkami
- Patisserie. Kompendium przepisów i wiedzy cukierniczej od szkoły sztuki kulinarnej Ferrandi Paris (Centrum Edukacyjne Promise) - okładka twarda





