Nowa Teraz matura: Matematyka. Vademecum, zakres rozszerzony

Podręcznik

  • Producent: Nowa Era
  • Rok produkcji: 2022
  • ISBN: 9788326744211
  • Ilość stron: 304
Wysyłka:
Niedostępna
Cena katalogowa 88,10 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Przypomnij hasło
Cena 88,10 PLN

Opis: Nowa Teraz matura: Matematyka. Vademecum, zakres rozszerzony - praca zbiorowa

Vademecum "NOWA Teraz matura. Matematyka. Poziom rozszerzony" pozwala uporządkować i powtórzyć treści przedmiotowe oraz zapoznać się ze sposobami rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

Realizuje wymagania egzaminacyjne CKE obowiązujące na maturze w roku 2023 i 2024.

  • planer - umożliwia zaplanowanie i śledzenie przygotowań do matury z poręczną listą najważniejszych zagadnień

  • komplet wiadomości ściśle dopasowanych do wymagań egzaminacyjnych

  • przykładowe zadania z rozwiązaniami pokazujące zastosowanie teorii w praktyce i zadania analogiczne

  • przykładowe zadania z rozwiązaniami krok po kroku

  • graficzne podsumowania do uzupełnienia usprawniające proces powtarzania i zapamiętywania materiału

  • zadania maturalne po działach z rozwiązaniami i punktacją pod kodami QR

  • dostęp do materiałów cyfrowych, m.in.: filmów, quizów, rozwiązań zadań, ułatwiających powtarzanie teorii oraz pogłębienie rozumienia wybranych zagadnień

  • miejsce na marginesie na własne notatki ułatwiające zapamiętywanie i kojarzenie

  • odpowiedzi do wszystkich zadań

NOWA Teraz matura. I wiesz jak zdać nową maturę.

Szczegóły: Nowa Teraz matura: Matematyka. Vademecum, zakres rozszerzony - praca zbiorowa

Tytuł: Nowa Teraz matura: Matematyka. Vademecum, zakres rozszerzony
Autor: praca zbiorowa
Producent: Nowa Era
Seria: Nowa Teraz matura
ISBN: 9788326744211
Kategoria: Podręczniki
Matura » Matematyka

Rok produkcji: 2022
Ilość stron: 304

Recenzje: Nowa Teraz matura: Matematyka. Vademecum, zakres rozszerzony - praca zbiorowa