Historie nieoczywiste

Książka

Historie nieoczywiste

  • Wydawnictwo: Srebrny Las
  • Rok wydania: 2023
  • ISBN: 9788367498272
  • Ilość stron: 312
  • Format: 15x21 cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 12.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 12.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena katalogowa 39,90 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,90 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Historie nieoczywiste - Katarzyna Ryrych

Nie. W tej książce nie znajdziecie duchów dzwoniących łańcuchami i zjaw załamujących ręce. Nie będzie opowieści o poltergeistach i wampirach. Nie spotkacie żadnego ze straszydeł, za jakie dzieciaki lubią się przebierać w halloween. Ale ta książka sprawi, że już nigdy spokojnie nie pojedziecie pociągiem i zaczniecie odnosić się do starszych ludzi z szacunkiem.



Przekonacie się, że lis-chytrusek, bohater bajek, jest kimś całkowicie innym i że światła, które czasami oglądacie w nocy nie są tak po prostu zwyczajnymi światłami. Nie chciałam Was straszyć. Po prostu dzielę się kilkoma historiami, które nie mają żadnego logicznego wyjaśnienia.



Opowiadam o czymś, co nie miało prawa się zdarzyć, a jednak się wydarzyło. I dodatkowo – każde z miejsc, o których opowiada ta książka – istnieje naprawdę. Wystarczy tylko spojrzeć na mapę... A wtedy po plecach przebiegnie Wam dreszcz.

Kraj produkcji: Polska

Producent:
BOOKS SP Z O.O. SPK
Żychlin, ul. Tuliszkowska 14d
62-571 Stare Miasto (Polska)
tel: 632407600
email: ibis@wydawnictwoibis.pl


Szczegóły: Historie nieoczywiste - Katarzyna Ryrych

Tytuł: Historie nieoczywiste
Autor: Katarzyna Ryrych
Wydawnictwo: Srebrny Las
ISBN: 9788367498272
Języki: polski
Rok wydania: 2023
Ilość stron: 312
Format: 15x21 cm
Oprawa: Twarda


Recenzje: Historie nieoczywiste - Katarzyna Ryrych

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: