Kroniki Podziemia. Tom 2 Gregor i przepowiednia zagłady

Książka

Kroniki Podziemia. Tom 2 Gregor i przepowiednia zagłady

  • Wydawnictwo: Poradnia K
  • Rok wydania: 2023
  • ISBN: 9788367195812
  • Ilość stron: 304
  • Format: 13.5 x 20.5 cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2025-07-07)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena katalogowa 44,99 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 44,99 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Kroniki Podziemia. Tom 2 Gregor i przepowiednia zagłady - Suzanne Collins

WRÓĆ Z GREGOREM DO PODZIEMIA

CZEKAJĄ TAM WYZWANIA I PRZYGODY, O KTÓRYCH NIEZIEMNYM NAWET SIĘ NIE ŚNIŁO!



Gregor obiecał sobie, że nigdy nie wróci do mrocznej krainy pod Nowym Jorkiem, gdzie na każdym kroku walczył o życie swoje i swoich bliskich. Teraz jego rodzina jest wreszcie w komplecie i mimo że nie brakuje powodów do zmartwień, wydaje się, że najgorsze wszyscy mają już za sobą. Nic bardziej mylnego…

Pewnego dnia dzieję się rzecz straszna – znika mała Botka… Siostrzyczka została porwana, a Gregor musi ją ratować! Trop wiedzie do Podziemia. Okazuje się, że dawni znajomi mają tam dla Gregora nową misję. Wszystko przez Przepowiednię Zagłady i śmiertelnie groźnego białego szczura Mortifera.

Gregor nie może stracić ukochanej siostry, dlatego będzie musiał zmierzyć się z kolejną przepowiednią i odważyć na niebezpieczną wyprawę Wodnym Szlakiem do serca Labiryntu, gdzie Mortifer ma kryjówkę. W rękach chłopca jest nie tylko życie Botki, ale los całego Podziemia.







Wyjął komórkę. Nie stać ich było na taki zbytek, ale po tym, jak trzy osoby z rodziny zniknęły w tajemniczy sposób, mama uparła się, żeby mieli chociaż jedną. Wybrał numer domowy. Odebrał tata.

– Tata? Tu Gregor. Słuchaj, coś się stało. Coś złego. Jestem w Central Parku, blisko tego miejsca, gdzie wyszliśmy latem… i karaluchy, no wiesz, te olbrzymie… były tu i zabrały Botkę. To moja wina, nie dość dobrze jej pilnowałem i… Muszę wrócić tam, na dół. – Gregor wiedział, że trzeba się spieszyć.

– Ale… Gregor… – W głosie ojca słychać było strach i rozpaczliwą próbę zrozumienia sytuacji. – Nie możesz…

– Muszę, tato. Inaczej może już nigdy jej nie zobaczymy. Widziałeś, jak te karaluchy szaleją na jej punkcie. Tylko wiesz co, nie pozwól mamie tym razem dzwonić na policję. Oni i tak nic nie mogą poradzić. Jeśli nie wrócę od razu, powiedz wszystkim, że mam grypę albo coś… dobrze?

-Fragment książki

Kraj produkcji: PL

Producent:
Poradnia K Sp.z.o.o
Wilcza 25/6
00-544 Warszawa (PL)
tel: 572442774
email: [email protected]


Szczegóły: Kroniki Podziemia. Tom 2 Gregor i przepowiednia zagłady - Suzanne Collins

Tytuł: Kroniki Podziemia. Tom 2 Gregor i przepowiednia zagłady
Autor: Suzanne Collins
Wydawnictwo: Poradnia K
Seria: Kroniki Podziemia
ISBN: 9788367195812
Liczba tomów: 5
Numer tomu: 2
Tytuł tomu: Gregor i przepowiednia zagłady
Tytuł oryginału: Underland Chronicles #2 Gregor and the Prophecy of Bane
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Dziewońska Dorota
Języki: polski
Rok wydania: 2023
Ilość stron: 304
Format: 13.5 x 20.5 cm
Oprawa: Miękka
Kraj produkcji: PL


Recenzje: Kroniki Podziemia. Tom 2 Gregor i przepowiednia zagłady - Suzanne Collins

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: