Cześć, tu Kolumb!

Książka

Cześć, tu Kolumb!

  • Wydawnictwo: Frajda
  • Rok wydania: 2024
  • ISBN: 9788383572987
  • Ilość stron: 140
  • Format: 16.0 x 20.5 cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 12.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 12.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena katalogowa 49,90 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,90 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Cześć, tu Kolumb! - Max Czornyj

Książka pod patronatem czytam.pl!Cześć, tu Kolumb. Krzysztof Kolumb. Genueńczyk. A może jednak Polak? Syn króla Władysława Warneńczyka
? No wiecie, tego z sześcioma palcami… A jeśli o tym nie słyszeliście, z pewnością musicie sięgnąć po tę książkę.Mówią, że ryzykowałem życiem, aby spełnić swoje marzenia. Pewnie mają rację. Mówią też, że nie ma lepszego przykładu, że wiara w siebie potrafi zdziałać cuda. Ale cuda nie istnieją. Wystarczy sekstans, luneta oraz żelazna logika. Mamy je wszyscy. Czy odważycie się wyruszyć wraz ze mną w nieznane?Czeka nas wspaniała podróż, w trakcie której wszystko może się zdarzyć. Na horyzoncie zamajaczą tajemnicze lądy oraz potwory morskie. Bryza oceanu zrosi nam twarze, a ognie Świętego Elma rozświetlą mrok. Jesteście gotowi? Odkryjmy razem Nowy Świat.„Genialni Odkrywcy“ to nowa seria książek dla dzieci, w której poznajemy naukowców, wynalazców, podróżników. Wszystkie postacie, nie bez przeszkód, dokonały odkryć zmieniających świat, mających wpływ na naszą cywilizację.W każdym tomie „Genialnych Odkrywców“ bohater opowiada w pierwszej osobie o swoim niezwykłym życiu i wielkich odkryciach. Dzięki temu możecie dowiedzieć się, co każdy z nich myślał i czuł. Możecie przenieść się w czasie i przeżyć pasjonującą przygodę wspólnie z genialnym odkrywcą.Pełna kolorowych ilustracji, historycznych smaczków, pasjonujących przygód i epokowych odkryć seria spodoba się wszystkim, którzy lubią wciągającą lekturę, a także wyjątkowe osobowości, niezłomnie walczące z przeciwnościami i dążące do realizacji marzeń.

 

W przygotowaniu:  • „Cześć, tu Kopernik!"

  • „Cześć, tu Einstein!“

  • „Cześć, tu Darwin!“

Sprawdź fragment (PDF 2738 KB)


Szczegóły: Cześć, tu Kolumb! - Max Czornyj

Tytuł: Cześć, tu Kolumb!
Autor: Max Czornyj
Wydawnictwo: Frajda
Seria: Genialni Odkrywcy
ISBN: 9788383572987
Języki: polski
Rok wydania: 2024
Ilość stron: 140
Format: 16.0 x 20.5 cm
Oprawa: Twarda
Redakcja: Czornyj Aleksandra


Recenzje: Cześć, tu Kolumb! - Max Czornyj

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: