Prosty sposób na bezpamięć. Tom 1

Książka

Prosty sposób na bezpamięć. Tom 1

  • Wydawnictwo: Uroboros
  • Rok wydania: 2024
  • ISBN: 9788383196893
  • Ilość stron: 352
  • Format: 14.5 x 21.0 cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
wtorek (2025-04-22)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena katalogowa 44,99 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 44,99 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Prosty sposób na bezpamięć. Tom 1 - Karolina Barbrich

Przynależność do świata magów oznacza dostęp do wyjątkowych mocy, ale na pewnych warunkach. By zostać czarownikiem lub czarownicą, trzeba przyjąć zasady narzucone przez magiczne stowarzyszenie. A czasem są one bezwzględne.



Aurora, córka najważniejszych członków cieszącego się ponurą sławą zgromadzenia Półksiężyc, ma dopiero stać się pełnoprawną czarodziejką, lecz już teraz musi radzić sobie z wygórowanymi wymaganiami rodziców. Ezra jest wolnym duchem, który chciałby podążać swoją drogą, przez co nie znajduje uznania w oczach wyżej postawionych magów. A Azel, nie tylko adept czarostwa, ale i artysta, to wyrzutek, któremu ledwie udało się dostać do Półksiężyca.



Do tego niezwykłego grona trafia Oliver Taylor – zwyczajny człowiek. Jako że naruszył reguły obowiązujące w świecie magów, postanawiają oni rzucić na niego zaklęcie bezpamięci.



Pełna magii opowieść o przyjaźni, dorastaniu i cenie, którą trzeba zapłacić za życie w zgodzie ze sobą.



– Dla nas magia jest czymś najbardziej nieprzewidywalnym – zaczęła Aurora. Poczekała chwilę, zanim zerwała kontakt wzrokowy z Azelem, który zacisnął usta i również spojrzał na Olivera. Była mu wdzięczna, że jej nie powstrzymał. – Jest płynna i niebezpieczna. Magia przenika każdego, kto potrafi jej używać w unikatowy sposób. Jest wszechobecna, znajduje się zarówno w tobie, jak i we mnie. Żeby jej użyć, trzeba ją najpierw skądś zabrać. Dlatego każde zaklęcie, nawet najprostsze, wymaga jakiejś

ofiary – mniej lub bardziej ekstremalnej. Im trudniejszy czar chcesz rzucić, tym większej ofiary potrzebujesz.

[fragment]

Kraj produkcji: PL

Producent:
GRUPA WYDAWNICZA FOKSAL SP Z O.O.
ul. Marszałkowska 116/122
00-017 Warszawa (PL)
tel: 22 3295000
email: [email protected]


Szczegóły: Prosty sposób na bezpamięć. Tom 1 - Karolina Barbrich

Tytuł: Prosty sposób na bezpamięć. Tom 1
Autor: Karolina Barbrich
Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Prosty sposób na bezpamięć
ISBN: 9788383196893
Języki: polski
Rok wydania: 2024
Ilość stron: 352
Format: 14.5 x 21.0 cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Kraj produkcji: PL


Recenzje: Prosty sposób na bezpamięć. Tom 1 - Karolina Barbrich

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: