Mediacje. Teoria i praktyka

Książka

Mediacje. Teoria i praktyka

  • Wydawnictwo: Wolters Kluwer
  • Rok wydania: 2024
  • ISBN: 9788383589541
  • Ilość stron: 720
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 12.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 12.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena katalogowa 139,00 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 139,00 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Mediacje. Teoria i praktyka

Książka to kompendium wiedzy o mediacji i jej zastosowaniu w różnych dziedzinach stosunków społecznych i prawnych. Zawiera przykłady zaczerpnięte z bogatej praktyki zawodowej autorów, dotyczące mediacji: cywilnych, gospodarczych, rodzinnych, pracowniczych, karnych, administracyjnych, w sporach społecznych i konsumenckich. Czytelnicy znajdą w niej omówienie historycznych i kulturowych uwarunkowań mediacji w Polsce oraz kierunków jej potencjalnego rozwoju w przyszłości, np. w zakresie sporów związanych z handlem elektronicznym i internetem.



Autorzy – wykładowcy akademiccy i mediatorzy współpracujący z Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego – dzielą się wiedzą i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi rozwiązywania konfliktów.


Szczegóły: Mediacje. Teoria i praktyka

Tytuł: Mediacje. Teoria i praktyka
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
ISBN: 9788383589541
Języki: polski
Rok wydania: 2024
Ilość stron: 720
Oprawa: Miękka
Redakcja: Gmurzyńska Ewa, Morek Rafał


Recenzje: Mediacje. Teoria i praktyka

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×