A jednak. Świat według Joanny

Książka

A jednak. Świat według Joanny

  • Wydawnictwo: Novae Res
  • Rok wydania: 2024
  • ISBN: 9788383733876
  • Ilość stron: 310
  • Format: 13.0 x 21.0 cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 12.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 12.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena katalogowa 42,99 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 42,99 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: A jednak. Świat według Joanny - B.B. Kowalak

Nigdy nie jest za późno, by zawalczyć o prawdziwą miłość Joanna ma wszystko, o czym można marzyć w jej wieku - rozwijającą się karierę, wspierającą rodzinę, dwóch synów i dostatnie życie. Coś jednak sprawia, że z jej oczu nie bije już dawny blask. Zdrady męża oraz życie obok niego, a nie z nim, pozbawiły ją radości. Aśka zaczyna coraz częściej myśleć o Eryku, mężczyźnie, który kiedyś zażarcie o nią walczył. Choć wydaje jej się, że przegapiła swoją szansę na prawdziwą miłość, los ma dla niej inne plany.



Gdy drogi jej i Eryka znów się krzyżują, Joanna staje przed dylematem: czy odtrącić mężczyznę po raz kolejny, czy zaryzykować i pozwolić sobie na szczęście?



"A jednak. Świat według Joanny"
to barwna, pełna pasji i namiętnych uniesień historia o odważnych decyzjach oraz miłości, która może przetrwać wszystko. "Świat według Joanny" to pierwsza część cyklu "A jednak".


Kraj produkcji: PL

Producent:
Grupa Zaczytani spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej: Zaczytani spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.)
Świętojańska 9/4
81-368 Gdynia (Polska)
tel: 660850200
email: sekretariat@novaeres.pl


Szczegóły: A jednak. Świat według Joanny - B.B. Kowalak

Tytuł: A jednak. Świat według Joanny
Autor: B.B. Kowalak
Wydawnictwo: Novae Res
ISBN: 9788383733876
Rok wydania: 2024
Ilość stron: 310
Format: 13.0 x 21.0 cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Kraj produkcji: PL


Recenzje: A jednak. Świat według Joanny - B.B. Kowalak

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×