Korepetytor. Jak pisać?
Małgorzata Grajper
Korepetytor. Jak pisać?
Małgorzata Grajper
- Wydawnictwo: Demart
- Rok wydania: 2025
- ISBN: 9788379127474
- Ilość stron: 96
- Format: 16.0 x 22.0 cm
- Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Jutro (środa 2025-04-02)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Opis: Korepetytor. Jak pisać? - Małgorzata Grajper
Książka w formie warsztatu pisarskiego, ze względu na formę, przeznaczona jest zarówno dla uczniów z trudnościami, jak i chcących doskonalić swoje umiejętności.
Zawiera:
- teorię dotyczącą tajników pisania ze wskazówkami;
- zadania ćwiczące poznawane umiejętności;
- przykłady poznawanych elementów w książkach pisarzy popularnych wśród młodzieży;
- miejsce na 6 opowiadań – po kolejnych etapach, z wykorzystaniem zdobytej wcześniej wiedzy.
Po każdym opowiadaniu umieszczono kryteria sukcesu oraz tabele z samooceną, które wesprą samodzielny proces uczenia się. W przypadku braku pomysłu na postać czy miejsce akcji jako inspiracja posłużą KARTY OPOWIEŚCI (w pięciu kategoriach: postaci, przedmioty, miejsca, emocje, sytuacje). Dodatek ten można wykorzystać osobno do wspólnego, ustnego tworzenia opowieści oraz dalszych zmagań pisarskich.
Ta książka pomoże także w tworzeniu krótkich form wypowiedzi, takich jak: zaproszenia, ogłoszenia, życzenia, pozdrowienia, dedykacje.Kraj produkcji: PL
Producent:
DEMART SA
ul. Poczty Gdańskiej 22a
02-495 Warszawa (Polska)
tel: 22 662 62 63
email: sklep@polskaniezwykla.pl
Szczegóły: Korepetytor. Jak pisać? - Małgorzata Grajper
Tytuł: Korepetytor. Jak pisać?
Autor: Małgorzata Grajper
Wydawnictwo: Demart
Seria: Korepetytor
ISBN: 9788379127474
Języki: polski
Rok wydania: 2025
Ilość stron: 96
Format: 16.0 x 22.0 cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Kraj produkcji: PL