Panna z mokrą głową

Książka

Panna z mokrą głową

  • Wydawnictwo: Srebrny Las
  • Rok wydania: 2025
  • ISBN: 9788368436006
  • Ilość stron: 144
  • Format: 15.0x21.0cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1 - 3 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena katalogowa 26,99 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 26,99 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Panna z mokrą głową - Kornel Makuszyński

Czy można mieć głowę pełną marzeń i wciąż twardo stąpać po ziemi?

Poznajcie Irenkę Borowską niepokorną, pełną wdzięku i humoru bohaterkę, która nieustannie rzuca wyzwanie konwenansom swojego czasu. Życie w podupadłym majątku rodzinnym na prowincji mogłoby wydawać się nudne, ale dla Irenki jest to sceneria wielkich przygód i odważnych planów.

Jej niezależność i upór stają się źródłem zarówno zachwytów, jak i kłopotów.

Kiedy los rzuca rodzinie Borowskich kolejne wyzwania, Irenka nie zamierza się poddawać. Zamiast narzekać, postanawia działać - nawet jeśli jej pomysły są czasem zaskakują-ce, a przygody kończą się mokrą głową lub... wielkim zamieszaniem. Między marzeniami a codzienną walką o utrzyma-nie majątku, Irenka uczy się, co naprawdę znaczy dorosłość, odpowiedzialność i prawdziwa miłość.

Panna z mokrą głową to jedna z najbardziej uwielbianych powieści Kornela Makuszyńskiego, pełna ciepła, humoru i życiowej mądrości. Opowieść o dziewczynie, która nie boi się być sobą, wciąż inspiruje kolejne pokolenia czytelników.


Szczegóły: Panna z mokrą głową - Kornel Makuszyński

Tytuł: Panna z mokrą głową
Autor: Kornel Makuszyński
Wydawnictwo: Srebrny Las
ISBN: 9788368436006
Języki: polski
Rok wydania: 2025
Ilość stron: 144
Format: 15.0x21.0cm
Oprawa: Twarda
Waga: 0.245 kg


Recenzje: Panna z mokrą głową - Kornel Makuszyński

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×