Dobre wychowanie

Książka

Dobre wychowanie

  • Wydawnictwo: Powerbook
  • Rok wydania: 2025
  • ISBN: 9788368436020
  • Ilość stron: 32
  • Format: 21.0x27.5cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2025-02-24)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena katalogowa 19,99 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 19,99 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Dobre wychowanie - Beata Jacewicz

Klara lubi mówić, co myśli, nawet jeśli czasem kogoś tym zaskakuje.Tomek ciągle się spóźnia i nie widzi w tym nic złego. Ania nie chce dzielić się swoimi zabawkami, a Kamil uwielbia robić psikusy, które nie zawsze są śmieszne dla innych. Każdy z nas jest inny i to jest piękne! Ale jak sprawić, by nasze różnice pomagały nam lepiej się rozumieć, zamiast nas dzielić?
Te zabawne i mądre wierszyki uczą dzieci, że każde zachowanie ma znaczenie – dla nas i dla innych. Dzięki prostym, ale ważnym wskazówkom, młodzi czytelnicy dowiedzą się, jak być bardziej uprzejmym, wyrozumiałym i uważnym na uczucia innych. Wiersze dopełniają kolorowe, pełne humoru ilustracje, które zachwycą każde dziecko.
Dowiedz się, jak budować przyjaźń, szanować innych i być najlepszą wersją siebie – w sposób lekki i pełen zabawy!


Szczegóły: Dobre wychowanie - Beata Jacewicz

Tytuł: Dobre wychowanie
Autor: Beata Jacewicz
Wydawnictwo: Powerbook
ISBN: 9788368436020
Języki: polski
Rok wydania: 2025
Ilość stron: 32
Format: 21.0x27.5cm
Oprawa: Twarda
Waga: 0.309 kg


Recenzje: Dobre wychowanie - Beata Jacewicz

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×