Niewinne ofiary Wielkie Litery
Katarzyna Wolwowicz
Niewinne ofiary
Wielkie Litery
Katarzyna Wolwowicz
- Wydawnictwo: Zwierciadło WL
- Rok wydania: 2025
- ISBN: 9788381326711
- Ilość stron: 384
- Oprawa: Miękka
1 - 3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Opis: Niewinne ofiary - Katarzyna Wolwowicz
Książka wydana w serii Wielkie Litery – w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących.
Kiedy Olga Balicka, komisarz wydziału kryminalnego, przyjeżdża na miejsce zbrodni, nie może powstrzymać odruchu wymiotnego. Doświadczona policjantka nieraz widziała ofiary zbrodni, ale to, co zobaczyła teraz, przerosło jej wyobraźnię. Czy był to mord rytualny? Czy uda się zidentyfikować dziewczynki?
Droga z Warszawy do Jeleniej Góry nie była wcale krótka, a na dodatek, kiedy Kornel Murecki dojechał na miejsce, nie miał czasu na odpoczynek. Natychmiast został przydzielony do śledztwa prowadzonego przez Olgę. Oboje muszą zmierzyć się z własną przeszłością i ze sprawą, w której nic nie jest takie, jak się wydaje. Wszystko wskazuje na to, że rozpoczyna się długie i kontrowersyjne śledztwo, jakiego Jelenia Góra od lat nie doświadczyła.
Co łączy zaniedbane dzieci z najbiedniejszej dzielnicy Jeleniej Góry z miejscową elitą? Kto próbuje zmylić detektywów? Czy dziewczynki to jedyne ofiary? Dlaczego tajemniczy poszkodowany w wyniku wypadku samochodowego boi się swojego lekarza? Kim tak naprawdę jest Kornel Murecki i po co przyjechał z Warszawy?
Szczegóły: Niewinne ofiary - Katarzyna Wolwowicz
Tytuł: Niewinne ofiary
Podtytuł: Wielkie Litery
Autor: Katarzyna Wolwowicz
Wydawnictwo: Zwierciadło WL
Seria: WIELKIE LITERY
ISBN: 9788381326711
Języki: polski
Rok wydania: 2025
Ilość stron: 384
Oprawa: Miękka
Recenzje: Niewinne ofiary - Katarzyna Wolwowicz
Informacje:
Inne pozycje tego autora: Katarzyna Wolwowicz (18)
- Niewinne ofiary. Tom 1 (Zwierciadło) - Miękka ze skrzydełkami
- Fałszywe tropy. Seria kryminalna z komisarz Olgą Balicką. Tom 2 (Zwierciadło) - Miękka ze skrzydełkami
- W otchłani (Zwierciadło) - Miękka ze skrzydełkami
- Toksyczne układy. Tom 3 (Zwierciadło) - Miękka ze skrzydełkami
- Bursa. Tom 4 (Zwierciadło) - Miękka ze skrzydełkami
- Komisarz Tymon Hanter. Tom 1. Wykluczona (Zwierciadło) - Miękka ze skrzydełkami
- Seria kryminalna z komisarz Olgą Balicką. Tom 5. Mrok (Zwierciadło) - Miękka ze skrzydełkami
- Jaskinie Umarłych (Skarpa Warszawska) - Miękka
- Części zamienne (Zwierciadło) - Miękka ze skrzydełkami
- Zastępcza (Zwierciadło) - Miękka ze skrzydełkami
- Wykluczona (Zwierciadło WL) - Miękka
- Dom utraconych (Skarpa Warszawska) - Miękka ze skrzydełkami
- Piekło (Zwierciadło) - Miękka ze skrzydełkami
- Wykluczona / Zastępcza (Zwierciadło) - Miękka
- Rupert Ogrodnik. Śladami twojej krwi. Tom 1 (Zwierciadło) - Miękka ze skrzydełkami
- Zastępcza (Zwierciadło WL) - Miękka
- Niewinne ofiary (Zwierciadło WL) - Miękka
- Chaos. Seria kryminalna z komisarz Olga Balicką. Tom 8 (Zwierciadło) -