Osteopatia w pediatrii

Książka

Osteopatia w pediatrii

  • Wydawnictwo: MedPharm
  • Rok wydania: 2025
  • EAN: 9788378461678
  • Ilość stron: 350
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1 - 3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena katalogowa 331,70 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 331,70 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Osteopatia w pediatrii - Jane Elizabeth Carreiro

OSTEOPATIA W PEDIATRII przedstawia kompleksowy przegląd medycyny dziecięcej z perspektywy osteopatycznej. Osteopaci mają stuletnią historię leczenia dzieci przy użyciu manualnego stosowania zasad osteopatycznych. Większość tych treści została przekazana w ramach mentoringu, praktyki i wykładów. Bardzo niewiele z tych informacji jest dostępnych dla zainteresowanych klinicystów w formie publikacji.

Książka podzielona jest na dwie główne części:
Pierwsza część omawia normalny rozwój, fizjologię i anatomię układów ciała od urodzenia do dorosłości.

W drugiej części omówiono stany i choroby wieku dziecięcego oraz przedstawiono uzasadnienie leczenia osteopatycznego dla każdego zaburzenia.

Jest to prawdopodobnie pierwsza książka pediatryczna omawiająca problemy kliniczne z perspektywy wzajemnych powiązań struktury i funkcji. To unikalne podejście sprawi, że będzie ona nieocenionym źródłem odniesienia dla wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem podejścia osteopatycznego w leczeniu dzieci znajdujących się pod ich opieką. Klinicyści uznają ją za niezastąpioną pomoc w wysiłkach na rzecz zapewnienia dzieciom bezpiecznej i skutecznej opieki zdrowotnej.

Producent:
MedPharm Polska
Połabian 33
52-339 Wrocław (PL)
tel: 795 096 333
email: [email protected]


Szczegóły: Osteopatia w pediatrii - Jane Elizabeth Carreiro

Tytuł: Osteopatia w pediatrii
Autor: Jane Elizabeth Carreiro
Wydawnictwo: MedPharm
Kod paskowy: 9788378461678
Języki: polski
Rok wydania: 2025
Ilość stron: 350
Oprawa: Twarda
Redakcja: Marcin Szkolnicki; Magdalena Klimaszewska


Recenzje: Osteopatia w pediatrii - Jane Elizabeth Carreiro

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Inne pozycje tego autora: Jane Elizabeth Carreiro (1)