Kaszubskie wybrzeże Bałtyku - od Łeby po Hel 1:55 000

Mapa

Kaszubskie wybrzeże Bałtyku - od Łeby po Hel 1:55 000

  • Producent: Compass
  • Rok produkcji: 2025
  • ISBN: 9788381847704
  • Ilość stron: 2
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 12.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 12.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena katalogowa 14,90 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 14,90 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Kaszubskie wybrzeże Bałtyku - od Łeby po Hel 1:55 000

Rodzaj: mapa dwustronna
Skala: 1:55 000
Rok wydania: 2025
Wydanie: 4
Format: B1 (68 x 98 cm)
Mapa Kaszub Północnych. Przedstawia ciekawy, a przy tym niezwykle popularny odcinek polskiego wybrzeża – od Łeby po Hel. Zasięg mapy na południu wyznaczają: Lębork i Gdynia.

Jest to teren atrakcyjny nie tylko pod względem wypoczynkowym. Bogata sieć szlaków turystycznych zachęca do aktywnego zwiedzania. Dzięki cieniowanej rzeźbie terenu można dokładnie rozpoznać Pradolinę Redy i Łeby oraz rzeźbę polodowcową: moreny czołowe lądolodu i wydmy przedpola lodowca. Na mapie przedstawiono: gęstą sieć szlaków turystycznych oraz Nadmorskie Parki Nordic Walking wraz z dokładnym przebiegiem, lokalizację wraków zatopionych w Zatoce Puckiej, Gdańskiej oraz w Bałtyku, porty i przystanie statków białej floty, fortyfikacje nadmorskie, latarnie morskie i pozostałe atrakcje turystyczne. Jest także wybrana baza noclegowa i gastronomiczna. Z praktycznych ciekawostek - dodano numery wejść na plaże. Mapa zawiera także plany centrów miejscowości nadmorskich: Łeby, Karwi, Pucka, Juraty, Władysławowa, Jastrzębiej Góry, Chałup, Jastarni i Helu.

Przebieg szlaków, jak i pozostała infrastruktura turystyczna zostały gruntownie sprawdzone podczas weryfikacji terenowej. Szczególnej uwadze polecamy międzynarodowe trasy rowerowe Eurovelo 10 i 13 – obie zaznaczone na mapie. Jest to mapa dwustronna w skali 1:55 000.

Do naszej serii map kaszubskich należą także:
- Kaszuby Środkowe (1:55 000);
- Bory Tucholskie. Szlak kajakowy Brdy (1:75 000).

Producent:
Wydawnictwo Compass Roman Trzmielewski Sp.j.
Podchorążych 3
30-089 Kraków (PL)
tel: 126261436
email: [email protected]


Szczegóły: Kaszubskie wybrzeże Bałtyku - od Łeby po Hel 1:55 000

Tytuł: Kaszubskie wybrzeże Bałtyku - od Łeby po Hel 1:55 000
Producent: Compass
ISBN: 9788381847704
Języki: polski
Rok produkcji: 2025
Ilość stron: 2
Oprawa: Miękka


Recenzje: Kaszubskie wybrzeże Bałtyku - od Łeby po Hel 1:55 000

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×