Pasierbica gangstera. Tom 1

Książka

Pasierbica gangstera. Tom 1

  • Wydawnictwo: Papierowe Serca
  • Rok wydania: 2025
  • ISBN: 9788384172063
  • Ilość stron: 376
  • Format: 13.5x20.5 cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 12.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 12.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena katalogowa 49,99 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,99 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Pasierbica gangstera. Tom 1 - Monika Magoska-Suchar

Dwa zwaśnione mafijne rody, nienawiść zapisana w genach i namiętność, która łamie wszelkie reguły.


Chiara wychowała się z dala od świata, wśród fanatycznie oddanych religii sióstr zakonnych. Nie zna swoich krewnych, a już na pewno nie przypuszcza, że jest jedyną żyjącą osobą, w której żyłach płynie krew dwóch zwaśnionych mafijnych rodzin sprawujących władzę na Sardynii. Już wkrótce upomni się jednak o nią przeznaczenie.


Fabio jest przyszłym donem rodu Candeloro. Przed laty ożenił się z pochodzącą z rodu Russo Dafne, by przez ten związek zapewnić pokój na wyspie. Kiedy kobieta umiera, widmo wojny między gangami staje się coraz bardziej realne. Fabio widzi tylko jedno rozwiązanie – musi odnaleźć pasierbicę i wydać ją za mąż za swojego brata. Nigdy wcześniej nie widział Chiary, ona zaś nie zna bezwzględnego świata, którego Fabio jest królem. Dzieli ich ogromna różnica wieku, łączą skomplikowane układy. Co zrobią w obliczu rodzącej się między nimi namiętności? Przeciwstawią się jej w imię zasad? A może zanim sami zniszczą kiełkujące w nich uczucie, zrobią to ich wrogowie? Czy jak zwiastowała wróżba uważanej za wiedźmę ciotki Fabia, pojawienie się na Sardynii Chiary będzie powodem upadku rodu Candeloro?


Sardynia to gorąca, zniewalająca, pełna wierzeń i przesądów nieznanych przybyszom z innych stron świata wyspa, opanowana przez mafię. Czy Fabio i Chiara zbudują tu wspólną przyszłość? A może sprawią, że urokliwą wyspę ogarnie pożoga?


Kraj produkcji: PL

Producent:
Wydawnictwo Kobiece Sp. k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6
15-111 Białystok (PL)
tel: 794200649
email: [email protected]


Szczegóły: Pasierbica gangstera. Tom 1 - Monika Magoska-Suchar

Tytuł: Pasierbica gangstera. Tom 1
Autor: Monika Magoska-Suchar
Wydawnictwo: Papierowe Serca
Seria: Pasierbica gangstera
ISBN: 9788384172063
Rok wydania: 2025
Ilość stron: 376
Format: 13.5x20.5 cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.34 kg
Kraj produkcji: PL


Recenzje: Pasierbica gangstera. Tom 1 - Monika Magoska-Suchar

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×