Welcome

Muzyka CD

Welcome

  • EAN: 5904194810252
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 12.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 12.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena katalogowa 45,30 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 45,30 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Welcome

Zespół ’Fire Flower’ powstał w październiku 2008 roku w Kielcach. To kilka muzycznych osobowości, każde z nich słucha innej muzyki od Cavalera Conspiracy do Pink Floyd, ale łączy ich miłość do grania rock’a.

Album zawiera dwanaście utworów w języku angielskim. ’FireFlower’ zagrali prawie 40 koncertów na przestrzeni 2010 – 2014 oraz wzięli udział w prawie 40 przeglądach i konkursach dla muzyków. W kilkunastu z nich otrzymali wyróżnienia jako finaliści a w pięciu zdobyli pierwsze miejsc. W kolejnych pięciu konkursach wyróżniono Justynę Wotlińską, wokalistkę 'Fire Flower’. W roku 2010-06-08 Utwór „Me-To-Be” pojawił się na płycie 'Scyzorykomania 2010' – darmowym dodatku do 'Echa Dnia’. Rok 2011- utwór 'Odd One Out’ ukazał się na składance 'Shadow Places Selected Tracks From the Darker Side’ nakładem Altergothic.

2012 to seria wywiadów i recenzji w magazynach muzycznych, rozgłośniach radiowych oraz telewizji, między innymi Metal Hammer, TVP Kielce. W czerwcu 2013 oraz latem 2014 roku zespół prowadził rozmowy z agencjami muzycznymi odnośnie współpracy koncertowej. Niestety, do współpracy z żadną z nich nie doszło. Pasmo promocyjne zamyka rok 2014 równie obfity w wydarzenia związane z promocją zespołu 'Fire Flower’. Lata 2009 do 2014 to szeroko zakrojona promocja radiowa zespołu, jednak dopiero rok 2021 i premiera ’Fire Flower’ w audycji Marcina Skarby ’3 Winyle’ w Radio Ostrowiec zapoczątkowała kolejny etap w promocji muzyki zespołu. Case Studio z Aleksandrowa Łódzkiego wspólnie z prowadzącym audycję ’3 Winyle’ Marcinem 'Rzywcem’ Skarbą, postanowili wspomóc grupę w działaniach promujących twórczość ’Fire Flower’.

Po przesłuchaniu materiału z płyty 'Welcome’ zdecydowano wykonać ponowny mastering by dodać trochę więcej drapieżności i unowocześnić brzmienie, zwłaszcza warstwę gitarową krążka i wydać płytę "Welcome " w wersji cyfrowej. Ponowny mastering wykonano w Case Studio w sierpniu 2021 roku, całość została 'uszlachetniona’ lampowymi urządzeniami do masteringu. Do sprzedaży trafia krążek CD wydany oficjalnie w 2012 roku. Jest to wersją oryginalna przed naniesieniem poprawek brzmieniowych.

Muzycy: Justyna Wotlińska – wokal Jakub Bądel – loop Tomasz Jasiewicz – gitara Jacek Aniołek – bass Piotr Mondzik – perkusja


Szczegóły: Welcome

Nazwa: Welcome
Kod paskowy: 5904194810252


Recenzje: Welcome

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×