Autobiografia i historia

Nowość

Autobiografia i historia

  • Wydawnictwo: Austeria
  • ISBN: 9788378667070
  • Ilość stron: 68
  • Format: 12x20.5
  • Oprawa: okładka miękka
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2025-09-29)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena katalogowa 26,00 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 26,00 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Autobiografia i historia - Robert Traba

Szukam siebie w czasie, kiedy nie było mnie jeszcze na świecie. Szukam siebie poprzez miejsce, pierwsze miejsce, w którym przyszedłem na świat, a dziś jest być może najmniej rozpoznanym, z tych w jakich miałem okazję się ­zadomawiać.
Jakie było Węgorzewo i kim byli węgorzewiacy w pierwszej dekadzie powojnia? Chciałbym dorzucić swoją perspektywę, inną w sposobie narracji i interpretacji źródeł niż dotychczasowe.
ROBERT TRABA

Jak na starych rękopisach, powstających na zapisanym już wcześniej materiale, nakładają się na siebie kolejne warstwy pamięci mieszkańców mazurskiego miasta, z ich odmiennymi biografiami, doświadczeniami, wspomnieniami. Wsłuchanie się w polifoniczny głos, w którym odbija się niejednorodna, złożona tożsamość indywidualna i zbiorowa, pozwala lepiej zrozumieć przeszłość miejsca i ludzi – dawniej i dziś związanych z Węgorzewem.
HANNA ANTOS

Producent:
Klezmerhojs Sp. z o.o
ul. Szeroka 6
31-053 Kraków (PL)
tel: 509711448
email: [email protected]


Szczegóły: Autobiografia i historia - Robert Traba

Tytuł: Autobiografia i historia
Autor: Robert Traba
Wydawnictwo: Austeria
ISBN: 9788378667070
Ilość stron: 68
Format: 12x20.5
Oprawa: okładka miękka


Recenzje: Autobiografia i historia - Robert Traba

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×