Rechtorka

Nowość

Rechtorka

  • Wydawnictwo: W.A.B.
  • Rok wydania: 2026
  • ISBN: 9788384258668
  • Ilość stron: 288
  • Format: 210x135 mm
  • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
Przedsprzedaż - wysyłka po 2026-02-25*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena katalogowa 49,98 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,98 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Rechtorka - Magdalena Majcher

Trzecia książka z popularnej i cenionej serii "Kryminalny Śląsk" - powieści inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami.


Dziennikarz śledczy Borys Dyrda bada sprawę śmierci nielubianej nauczycielki z jednego z katowickich liceów.


"Wciągająca opowieść wiodąca przez najmroczniejsze zakamarki Śląska. Maestria obyczajowa i precyzja kryminalna. Taka jest Rechtorka!" - poleca Jędrej Pasierski.


W życiu prywatnym Dyrdy nastał trudny moment. Dziennikarz przeżywa głęboki kryzys osobisty, odsuwa się od swojej partnerki Krysi i pomieszkuje w redakcji. Tymczasem katowicka policja prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa nauczycielki jednego z liceów. Kobieta została brutalnie zamordowana w piwnicy własnego domu.


W wyniku przesłuchań uczniów oraz pracowników szkoły szybko wychodzi na jaw, że Marianna Szczerba miała opinię gnębicielki. Podejrzenia padają na jedną z nastolatek, znajomą córki Krysi. Czy szesnastolatka mogła z zimną krwią dokonać morderstwa? Czy policja nie wyciąga wniosków zbyt pochopnie? Borys bez reszty angażuje się w sprawę - być może tę dziewczynę, w przeciwieństwie do jego syna, da się jeszcze uratować.



Szczegóły: Rechtorka - Magdalena Majcher

Tytuł: Rechtorka
Autor: Magdalena Majcher
Wydawnictwo: W.A.B.
ISBN: 9788384258668
Rok wydania: 2026
Ilość stron: 288
Format: 210x135 mm
Oprawa: broszurowa


Recenzje: Rechtorka - Magdalena Majcher

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×