Kompendium Mistrza GIer

Książka

Kompendium Mistrza GIer

  • Wydawnictwo: Jakobstaf!
  • EAN: 9788368569063
  • Format: 120x17 mm
  • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
Niedostępna
Cena katalogowa 42,00 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 42,00 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Kompendium Mistrza GIer - Michał Topolski

Seria powstała we współpracy dwóch bliskich sobie harcerskich środowisk publicystycznych

Łączy je pragnienie kierunku. Jakobstaf, prosty w formie, lecz genialny w zamyśle, był w rękach żeglarza jak klucz do nieba - laską, która odmierzała wysokość gwiazd nad horyzontem i wskazywała drogę przez niezmierzoną pustkę morza. Azymut to przecież wyznaczony kierunek, wskazujący, gdzie iść, nawet gdy wszystko wokół jest niepewne.

Oba są symbolem ludzkiej potrzeby odnalezienia się w przestrzeni, a w naszym przypadku odzwierciedlają pragnienie nadawania kierunku naszej harcerskiej pracy. Wszakże każdy świadomy wychowawca powinien wiedzieć, dokąd zmierza.

Dotychczas w serii ukazała się pozycja 101 zuchowych gier i zabaw, adresowana do zuchmistrzyń i zuchmistrzów szukających inspiracji do wartościowych i atrakcyjnych zajęć w gromadach.



Szczegóły: Kompendium Mistrza GIer - Michał Topolski

Nazwa: Kompendium Mistrza GIer
Autor: Michał Topolski
Wydawnictwo: Jakobstaf!
Kod paskowy: 9788368569063
Format: 120x17 mm
Oprawa: broszurowa


Recenzje: Kompendium Mistrza GIer - Michał Topolski

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×