Lalka hiszpańska Reborn Lara z kocykiem 46cm

Zabawka

Lalka hiszpańska Reborn Lara z kocykiem 46cm

  • Producent: Asi
  • EAN: 8435384460942
  • Format: 520x256 mm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Cena katalogowa 850,58 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 850,58 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Lalka hiszpańska Reborn Lara z kocykiem 46cm

Lalki hiszpańskie z linii Reborn od marki ASI to modele z ekskluzywnej limitowanej serii o wartości kolekcjonerskiej. Dziewczynka jest jednym spośród 400 wyprodukowanych egzemplarzy. Lara nie tylko wygląda jak prawdziwe niemowlę, ale również swoją wielkością i ciężarem przypomina prawdziwego maluszka. Noworodek mierzy 46 cm i waży około 1,4 kg. Ręcznie wykonywane hiszpańskie winylowe lale z miękkim brzuszkiem są cenione zarówno przez kolekcjonerów, właścicieli szkół rodzenia i sklepów z wózkami dziecięcymi, jak także uwielbiane przez małe miłośniczki oryginalnych zabawek.

Na czym polega wyjątkowość hiszpańskiej lalki Reborn o imieniu Lara?
Lalka hiszpańska mulatka ASI 0358100 została wykonana z wysokiej jakości gładkiego, miękkiego w dotyku winylu, przypominającego w dotyku skórę niemowlaka. Lara zachwyca autentycznym wyglądem:

zielone oczy są ozdobione długimi, gęstymi rzęsami oraz ręcznie malowanymi brwiami,
błyszczące usta, lekkie rumieńce na policzkach oraz fałdki dodają lali realizmu,
małe dłonie i stópki ze smukłymi paluszkami mają precyzyjnie wykonany, lśniący manicure i pedicure,
na główce są ręcznie wyrzeźbione włoski.

Kończyny i głowa lali zostały wykonane z bardzo miękkiego winylu. Z kolei brzuszek bobasa jest uszyty z materiału i wypełniony miękką wyściółką z włókien kapokowych. Naturalny materiał jest bardzo lekki i sprężysty, długo zachowuje swoje pierwotne właściwości. W pupie bobasa umieszczono silikonowe kuleczki, które dodają bobasowi wagi.
Niemowlę ma ruchomą głowę, ręce i nóżki. Dzięki temu lalkę hiszpańską można ułożyć różnych pozycjach. Wystarczy delikatnie przegiąć kończyny. Niemowlę nie siedzi samodzielnie, jednak można je oprzeć o fotel, łóżko lub oparcie wózka.

Jakie ubranka i akcesoria są w zestawie lalką hiszpańską Reborn ASI0358100?

Lalka hiszpańska Reborn ASI0358100 posiada wysokiej jakości stylowe, miękkie, ręcznie szyte ubranka i atrakcyjne akcesoria w modnej kolorystyce:

zapinana na rzep elegancka sukienka zachwyca delikatnym wzorem roślinnym oraz różową gipiurą zdobiącą dół stroju oraz rękawki,
krótkie spodenki na gumce wspaniale dopełniają całość outfitu,
wiązana lśniącą wstążeczką czapeczka i miękkie buciki niemowlęce dodają uroku.

W zestawie znajduje się także miękki czekoladowy kocyk, mała przytulanka z uszkami misia oraz smoczek.

Luksusowa hiszpańska lalka Reborn z kolekcji ASI jako unikalny prezent

Lalka hiszpańska Reborn cenionej marki ASI zapakowana jest w piękne różowo-białe pudełko firmowe z wieczkiem. Wewnątrz znajduje się certyfikat urodzenia, który sprawia, że bobas jest zabawką spersonalizowaną. Lalka posiada certyfikaty bezpieczeństwa CE i wyprodukowana jest w całości w Hiszpanii.


Producent:
ASIVIL S.L.
P.I. Los vasalos, Parcela 27
03-430 Hiszpania Onil (ES)
tel: (+34)965564291
email: [email protected]


Szczegóły: Lalka hiszpańska Reborn Lara z kocykiem 46cm

Nazwa: Lalka hiszpańska Reborn Lara z kocykiem 46cm
Producent: Asi
Kod paskowy: 8435384460942
Format: 520x256 mm
Oprawa: pudełko


Recenzje: Lalka hiszpańska Reborn Lara z kocykiem 46cm

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×