Cztery pory esencji. Zbiór ćwiczeń do pracy...

Książka

Cztery pory esencji. Zbiór ćwiczeń do pracy...

  • Wydawnictwo: Poligraf
  • Rok wydania: 2026
  • ISBN: 9788383086453
  • Ilość stron: 96
  • Format: 205x145 mm
  • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 12.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 12.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena katalogowa 39,00 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,00 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Cztery pory esencji. Zbiór ćwiczeń do pracy... - Magdalena Róża Skoczewska

Ta książka nie jest arcydziełem i nie aspiruje do miana takowego. Zawiera ćwiczenia, które pomagają w rozwoju osobistym - w rozumieniu i odczuwaniu siebie, w otwartości oraz w budowaniu zdrowych relacji. Najprawdopodobniej nie ma tu treści wywołujących spektakularne "wow", ale są takie, które niejednokrotnie potrafią "uratować życie".


Ten zbiór do pracy nad sobą w żadnej mierze nie ma zastępować psychoterapii, może jednak poszerzyć świadomość i dać wgląd w siebie - wgląd, który w niezastąpiony sposób tworzy rdzeń tego, kim jesteśmy. Jest to książka dla osób tęskniących za głębszą częścią siebie, za autentycznością oraz za tym, co bywa ukryte i nieoczywiste, a jednocześnie dogłębnie ludzkie - za własną esencją.

  • ***

Książka oferuje praktyczne i kreatywne wskazówki oraz ćwiczenia, które pomagają rozwijać świadomość siebie i naturalnych procesów zachodzących w naszym życiu. Skierowana jest do wszystkich zainteresowanych uwolnieniem się od stresu oraz wyciąganiem wniosków z sytuacji i zakłóceń, które nas dotykają. Zawiera techniki pogłębiania samoświadomości, przynoszące większą swobodę w podróży przez życie. - dr Ingrid Rose - psycholożka i psychoterapeutka pracująca w nurcie Psychologii Procesu, autorka książki "Doorways into Dying" (tłumaczenie z jęz. ang. M.R. Skoczewska)

Medytacje Magdaleny Róży Skoczewskiej to krótkie literackie instrukcje uważności. Oferują subtelne obrazy, proste gesty oraz czułość wobec siebie i nie męczą filozofią ani duchowymi doktrynami. Co za rozkosz pozwolić im na chwilę zatrzymać nas w pędzącej codzienności. - Joanna Domańska, redaktorka naczelna "Przekroju"


Producent:
Wydawnictwo Poligraf sp. z o.o.
Młyńska 38
55-093 Brzezia Łąka (PL)
tel: 713153913
email: [email protected]


Szczegóły: Cztery pory esencji. Zbiór ćwiczeń do pracy... - Magdalena Róża Skoczewska

Tytuł: Cztery pory esencji. Zbiór ćwiczeń do pracy...
Autor: Magdalena Róża Skoczewska
Wydawnictwo: Poligraf
ISBN: 9788383086453
Rok wydania: 2026
Ilość stron: 96
Format: 205x145 mm
Oprawa: broszurowa


Recenzje: Cztery pory esencji. Zbiór ćwiczeń do pracy... - Magdalena Róża Skoczewska

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Magdalena Róża Skoczewska (1)