Per medium auctionis Aukcje książek w Rzeczypospolitej (XVII - XVIII w.)
Imańska Iwona
Per medium auctionis Aukcje książek w Rzeczypospolitej
(XVII - XVIII w.)
Imańska Iwona
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe UMK
- Rok wydania: 2013
- ISBN: 9788323129998
- Ilość stron: 464
- Format: 15.5x22.5cm
- Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Niedostępna
Cena
64,00 PLN
Opis: Per medium auctionis Aukcje książek w Rzeczypospolitej - Imańska Iwona
Iwona Imańska jest pracownikiem naukowym w Instytucie Informacji Naukowej UMK, w Zakładzie Książki Dawnej i Współczesnej.
Jej zainteresowania badawcze skupiają się przede wszystkim na historii książki w dobie baroku i oświecenia, ze szczególnym uzwględnieniem dziejów księgarstwa i kolekcjonerstwa.
Szczegóły: Per medium auctionis Aukcje książek w Rzeczypospolitej - Imańska Iwona
Tytuł: Per medium auctionis Aukcje książek w Rzeczypospolitej
Podtytuł: (XVII - XVIII w.)
Autor: Imańska Iwona
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe UMK
ISBN: 9788323129998
Języki: polski
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 464
Format: 15.5x22.5cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.7 kg