Mały Książę (Audiobook) (Audiobook)

AUDIOBOOK

Mały Książę (Audiobook) (Audiobook)

  • Wydawnictwo: Audio Liber
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788360946657
  • Format: 14x12.5cm
  • Oprawa: etui
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 12.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 12.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena katalogowa 38,80 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 38,80 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Mały Książę (Audiobook) (Audiobook) - Antoine de Saint-Exupéry

Dla mnie to najpiękniejszy i jednocześnie najsmutniejszy obraz świata. To ten sam obraz, który jest na poprzedniej stronie, lecz narysowałem go jeszcze raz, abyście dobrze zapamiętali to miejsce, w którym zjawił się na ziemi i znikł Mały Książę. Przyjrzyjcie się uważnie, abyście mogli rozpoznać ten krajobraz, jeśli któregoś dnia będziecie wędrować przez afrykańską pustynię. A jeśli kiedyś znajdziecie się w tym miejscu, nie spieszcie się, błagam was, zatrzymajcie się na chwile pod gwiazdą! Jeśli przyjdzie do was śmiejące się dziecko o złotych włosach, nie odpowiadające na pytania - zgadniecie, kto to jest. Nie zostawiajcie mnie wtedy w moim smutku: bądźcie tak mili i napiszcie mi szybko, że wrócił ...

Kraj produkcji: Polska

Producent:
AUDIO LIBER Ewa Skurska
Międzynarodowa 48
03-922 WARSZAWA (PL)
tel: 48504040129
email: [email protected]


Szczegóły: Mały Książę (Audiobook) (Audiobook) - Antoine de Saint-Exupéry

Tytuł: Mały Książę (Audiobook) (Audiobook)
Autor: Antoine de Saint-Exupéry
Wydawnictwo: Audio Liber
ISBN: 9788360946657
Kategoria: Podręczniki
Lektury » Klasy 4-8 Szkoła Podstawowa

Przedmiot: Język polski
Tytuł oryginału: Le Petit Prince
Język oryginału: francuski
Tłumacz: Szwykowski Jan
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Format: 14x12.5cm
Oprawa: etui
Waga: 0.058 kg


Recenzje: Mały Książę (Audiobook) (Audiobook) - Antoine de Saint-Exupéry

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Mały Książę (Audiobook) (Audiobook) - Antoine de Saint-Exupéry



Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: