Cena zauroczenia

Książka

Cena zauroczenia

  • Wydawnictwo: KryWaj
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788365651358
  • Ilość stron: 330
  • Format: 12,1x19,5 cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 12.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 12.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena katalogowa 29,00 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 29,00 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Cena zauroczenia - Krystyna Wajda

„Cena zauroczenia” to dalszy ciąg losów Marleny i innych bohaterów debiutanckiej powieści Krystyny Wajdy pt. „Zawirowania”., która ukazała się na rynku księgarskim w listopadzie 2017 r. (wydawnictwo NOVAE RES Gdynia). A tak o obecnej powieści pisze Alicja Stankiewicz z Gdyni:



„Zawirowania II”, to byłby tytuł nadal adekwatny do treści, bo jak to w życiu bywa, niektórzy ludzie, chociaż zasługują na najlepsze, mają zawsze ‘pod górkę’… Tak jest i z Marleną, mądrym życiowo, wykształconym, ambitnym, a przede wszystkim dobrym człowiekiem. Ta ufna mimo wszystko do świata i ludzi kobieta, mająca zwykłe kobiece potrzeby, wierząca w pełną rodzinę i mająca świadomość, że trójce dzieci też jest ona potrzebna, lokuje uczucia najgorzej, jak to tylko możliwe. Marleną może być każda z nas - ja, ty, ona… Dlatego fabuła tak wciąga, wydarzenia są wiarygodne, nieprzekombinowane. Na specjalną uwagę zasługują sceny erotyczne, różne

w zależności od tego, czy dotyczą aktu miłosnego, przemocy, by na gwałcie skończyć… W wymarzonym domu, który miał być ostoją rodzinnego szczęścia, Marlena staje się więźniem człowieka, któremu zawierzyła los swój i dzieci. One same stają się zakładnikami w nierównej walce z psychopatą. Momentami wydaje się, że już więcej nie udźwignie, że jest o włos od rodzinnej tragedii…  Ale Marlena to przede wszystkim matka - lwica.  A poza tym, dobroć dobrocią wraca i przyjaciele są zawsze w pobliżu. Przy ich pomocy wchodzi w nowy rozdział życia.

Historii Marleny wystarczy, żeby cykl zamknął się trylogią…

Kraj produkcji:

Producent:
KryWaj Krystyna Wajda
Śniadeckich 13a/2
75-453 Koszalin (PL)
tel: 660115818
email: [email protected]


Szczegóły: Cena zauroczenia - Krystyna Wajda

Tytuł: Cena zauroczenia
Autor: Krystyna Wajda
Wydawnictwo: KryWaj
ISBN: 9788365651358
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 330
Format: 12,1x19,5 cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Cena zauroczenia - Krystyna Wajda

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: