Sztuka ścigania się w deszczu

Książka

Sztuka ścigania się w deszczu

  • Wydawnictwo: W.A.B.
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788328071377
  • Ilość stron: 304
  • Format: 13.5x20.2 cm
  • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 12.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 12.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena katalogowa 39,99 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,99 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Sztuka ścigania się w deszczu - Garth Stein

Poznaj psa, który pokaże światu, jak być człowiekiem.

Powieść, na podstawie której powstał film z Milem Ventimiglią, Amandą Seyfried i Kevinem Costnerem w rolach głównych.



Enzo jest pewien, że w następnym wcieleniu będzie człowiekiem. Dlatego teraz uważnie obserwuje otaczający go świat i dochodzi do zadziwiających spostrzeżeń. Największym wzorem do naśladowania jest jego pan, Denny: wspaniały mąż i ojciec oraz zaufany przyjaciel. Enzo zrobiłby dla niego wszystko. Kiedy żona Denny'ego umiera, a jemu samemu grozi, że straci prawa do opieki nad córką, tylko Enzo może mu uświadomić, co tak naprawdę w życiu jest ważne.

Producent:
Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.
Marszałkowska 116/122
00-017 Warszawa (PL)
tel: 22 826 08 82
email: [email protected]


Szczegóły: Sztuka ścigania się w deszczu - Garth Stein

Tytuł: Sztuka ścigania się w deszczu
Autor: Garth Stein
Wydawnictwo: W.A.B.
ISBN: 9788328071377
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 304
Format: 13.5x20.2 cm
Oprawa: broszurowa


Recenzje: Sztuka ścigania się w deszczu - Garth Stein

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Zastanawialiście się kiedyś co myślą o nas nasi milusińscy? Jaką historię opowiedziałby Twój pies, czy kot?
Dzięki tej historii mamy możliwość zajrzeć w głąb psiego serca, poczuć jego radości, obawy i cierpienia. Czy rzeczywiście zwierzęta odczuwają w ten sposób? Wierzę, że tak. Spójrzcie im w oczy, a dojrzycie ich duszę.

Życie jest jak tor wyścigowy, po którym mkniemy w szalonym tempie. Gdzie ciągle coś nas zaskakuje. Zakręty, na których możemy wypaść z trasy, warunki na które nie mamy wpływu, inni kierowcy którzy mogą nas zepchnąć z toru. Wiele zależy od szczęścia, ale i od umiejętności kierowcy.

Wzruszającą historię pewnego kierowcy rajdowego poznajemy oczami i sercem jego psa, Enzo, który widzi i rozumie więcej niż niejeden człowiek. I wielu z nas mogłoby uczyć się od niego tej wrażliwości, empatii i lojalności. Enzo wspólnie ze swym panem przeżywa radość, choć podszytą obawą i zazdrością, z wprowadzenia się jego żony. Obiecuje opiekować się i chronić, gdy rodzi się ich córeczka. Wspiera i podnosi na duchu gdy pojawiają się chwile załamania, tragiczne i bolesne.

Czytając wielokrotnie się wzruszyłam, łza zakręciła mi się w oku. To piękna opowieść o życiu, jego meandrach, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. O życiu, w którym tylko od nas zależy, czy będziemy potrafili walczyć o to co kochamy, co dla nas najważniejsze. Gdzie, podobnie jak na torze, nie jest sztuką wygrywać gdy świeci słońce, a wtedy gdy pada deszcz.
2019-08-29 11:16:48


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: