Od różańca do jasełek Scenariusze katechez nabożeństw i przedstawień na ważne dni w liturgii Kościoła
Kondrak Elżbieta, Nosek Bogusław (red.)
Od różańca do jasełek Scenariusze katechez nabożeństw i przedstawień na ważne dni w liturgii Kościoła
Kondrak Elżbieta, Nosek Bogusław (red.)
- Wydawnictwo: Jedność
- Rok wydania: 2007
- ISBN: 9788374425605
- Ilość stron: 168
- Format: 14.4x20.4cm
- Oprawa: Miękka
Niedostępna
Opis: Od różańca do jasełek Scenariusze katechez nabożeństw i przedstawień na ważne dni w liturgii Kościoła - Kondrak Elżbieta, Nosek Bogusław (red.)
Zbiór otwierają rozważania tajemnic różańcowych i przedstawienie dotyczące tej modlitwy. Po nich znajdują się teksty poświęcone uroczystości Wszystkich Świętych i okresowi Adwentu oraz oddające cześć Niepokalanej. Najwięcej propozycji związanych jest z tematyką Bożego Narodzenia. Temu okresowi przyporządkowane są rozmaite formy jasełek dla dzieci w różnym wieku oraz dla młodzieży.
Producent:
Wydawnictwo Jedność
ul. Jana Pawła II 4
25-025 Kielce (PL)
tel: 41 349 50 00
email: [email protected]
Szczegóły: Od różańca do jasełek Scenariusze katechez nabożeństw i przedstawień na ważne dni w liturgii Kościoła - Kondrak Elżbieta, Nosek Bogusław (red.)
Tytuł: Od różańca do jasełek Scenariusze katechez nabożeństw i przedstawień na ważne dni w liturgii Kościoła
Autor: Kondrak Elżbieta, Nosek Bogusław (red.)
Wydawnictwo: Jedność
ISBN: 9788374425605
Kategoria: Podręczniki
Przedmiot: Religia
Języki: polski
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 168
Format: 14.4x20.4cm
Oprawa: Miękka