100 dni do egzaminu ósmoklasisty. Gotowy plan nauki języka angielskiego

,

Książka

100 dni do egzaminu ósmoklasisty.
Gotowy plan nauki języka angielskiego

,

  • Wydawnictwo: Poltext
  • Rok wydania: 2021
  • ISBN: 9788381753036
  • Ilość stron: 416
  • Format: 17.8x25.4cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 12.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 12.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena katalogowa 44,90 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 44,90 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: 100 dni do egzaminu ósmoklasisty. - Marta Fihel, Katarzyna Kanczurska

Zostało tylko 100 dni do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego!



Egzamin ósmoklasisty to 100 krótkich lekcji, dzięki którym powtórzysz wszystkie struktury gramatyczne oraz słownictwo wymagane na egzaminie z języka angielskiego.



Dowiesz się z niej także, na co zwrócić szczególną uwagę podczas rozwiązywania różnego rodzaju zadań i tworzeniu wypowiedzi pisemnej.



Zagadnienia gramatyczne omówione zostały w sposób zwięzły i przejrzysty, a objaśnienia zilustrowane są licznymi przykładami użycia.



Słownictwo zostało pogrupowane według kategorii tematycznych, co pomoże je zapamiętać i uporządkować. Zostały zaznaczone stałe związki wyrazowe, słowotwórstwo oraz wyrazy, które sprawiają szczególne trudności.



Skrótowo i przystępnie, ale wyczerpująco powtórzone zagadnienia gramatyczne i słownikowe przeplatane są krótkimi ćwiczeniami. Dzięki nim sprawdzisz, ile pamiętasz, ile potrafisz sobie przypomnieć, a ile musisz jeszcze powtórzyć.



Lekcje poświęcone funkcjom i językowi codziennemu zawierają gotowe schematy i zwroty potrzebne podczas egzaminu.



Test yourself! pozwala utrwalić wiedzę i przećwiczyć umiejętności oraz zapoznać się z autentycznymi zadaniami egzaminacyjnymi.



System odnośników oraz aneksy pozwalają na łatwe i swobodne poruszanie się po książce – jeśli nie pamiętasz czegoś z poprzednich lekcji, zawsze będziesz wiedzieć, gdzie szukać odpowiednich objaśnień. A jeśli zechcesz dowiedzieć się czegoś więcej na dany temat, odnośniki podpowiedzą ci, w których częściach książki szukać informacji.



***



Marta Fihel – anglistka, nauczycielka z wieloletnim stażem, współautorka wielu książek do nauki języka angielskiego oraz słowników, w tym ponad 20 książek z serii Klasyka po Angielsku wydawanych przez Poltext.



Katarzyna Kanczurska – anglistka, nauczycielka, współautorka podręcznika Angielski dla leniwych.



Producent:
MT Biznes Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 118
02-230 Warszawa (PL)
tel: 665 055 813
email: [email protected]


Szczegóły: 100 dni do egzaminu ósmoklasisty. - Marta Fihel, Katarzyna Kanczurska

Tytuł: 100 dni do egzaminu ósmoklasisty.
Podtytuł: Gotowy plan nauki języka angielskiego
Autor: Marta Fihel, Katarzyna Kanczurska
Wydawnictwo: Poltext
ISBN: 9788381753036
Kategoria: Podręczniki
Egzamin ósmoklasisty

Przedmiot: Język angielski
Języki: polski
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 416
Format: 17.8x25.4cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: 100 dni do egzaminu ósmoklasisty. - Marta Fihel, Katarzyna Kanczurska

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: