Wiedźmin. Tom 7. Ballada o dwóch wilkach

Książka

Wiedźmin. Tom 7. Ballada o dwóch wilkach

  • Wydawnictwo: Egmont
  • Rok wydania: 2023
  • ISBN: 9788328155701
  • Ilość stron: 112
  • Format: 26.0 x 17.0 cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena katalogowa 49,99 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,99 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Wiedźmin. Tom 7. Ballada o dwóch wilkach

Geralt i Jaskier przybywają do Grimmwaldu – niegdyś dobrze prosperującego miasta, które wraz z zamknięciem kopalni znacznie podupadło. Interes zwietrzyły tu trzy siostry Schwinke, za bezcen skupujące domy od zubożałych mieszkańców, by zamienić Grimmwald w kwitnący ośrodek turystyczny. Ich działania nie wszystkim się jednak podobają. Tymczasem w mieście zaczyna grasować wilkołak. Czy to Schwinke go nasłały, by pozbyć się reszty niechcianych mieszkańców? Czy może to któryś z nich stara się wykurzyć chciwe siostry z Grimmwaldu? Geralta czeka niełatwa zagadka do rozwiązania. Jaskier zaś… nie ustaje w wysiłkach, by napisać wiekopomną balladę o dokonaniach wiedźmina.



Album zawiera zeszyty #1–4 miniserii The Witcher: The Ballad of Two Wolves. Scenariusz napisał Bartosz Sztybor, a rysunki przygotował Miki Montlló.





 

Kraj produkcji: PL

Producent:
Story House Egmont

Inflancka D lok. 4C

01-198
Warszawa
(Polska
)
tel:
email: [email protected]


Szczegóły: Wiedźmin. Tom 7. Ballada o dwóch wilkach

Tytuł: Wiedźmin. Tom 7. Ballada o dwóch wilkach
Wydawnictwo: Egmont
Seria: Wiedźmin;Wiedźmin komiks
ISBN: 9788328155701
Tytuł oryginału: Witcher vol. 7: The Ballad of Two Wolves
Tłumacz: Bartosz Sztybor
Rok wydania: 2023
Ilość stron: 112
Format: 26.0 x 17.0 cm
Oprawa: Twarda
Kraj produkcji: PL


Recenzje: Wiedźmin. Tom 7. Ballada o dwóch wilkach

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: