Marcelinka i świąteczny kołowrotek

Książka

Marcelinka i świąteczny kołowrotek

  • Wydawnictwo: Frajda
  • Rok wydania: 2023
  • ISBN: 978-83-8357-035-8
  • Ilość stron: 68
  • Format: 20.5 x 23.0 cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2023-12-11)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena katalogowa 45,90 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 45,90 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Marcelinka i świąteczny kołowrotek - Kucewicz Katarzyna

Książka pod patronatem czytam.pl!SIEDEM OKOŁOŚWIĄTECZNYCH OPOWIADAŃ O SZKOLNEJ I DOMOWEJ CODZIENNOŚCI, Z PERSPEKTYWY WYJĄTKOWO WRAŻLIWEJ DZIEWCZYNKI.
Marcelinka to bardzo wrażliwa dziewczynka, która chodzi do pierwszej klasy. Zbliżają się święta i bardzo dużo się dzieje, zarówno w szkole, jak i w domu. Istny kołowrotek! Przygotowywanie ozdób choinkowych, wybór świątecznego drzewka, nauka jazdy na łyżwach, porządki, przedświąteczne szkolne spotkanie, no i rodzinna Wigilia. Wszystkim tym wydarzeniom towarzyszy cała gama najróżniejszych emocji!Czy uda się wybrać choinkę na bożonarodzeniowym jarmarku, gdzie jest zbyt tłoczno i głośno?
Czy można bać się nauki jazdy na łyżwach? Jak powiedzieć prawdę o swoich uczuciach przyjaciółce? Czy istnieje sposób by namówić młodszego brata do porządków we wspólnym pokoju?W książce o Marcelince psycholożka Katarzyna Kucewicz w autentyczny sposób pokazuje świat wyjątkowo wrażliwego dziecka, a także wyzwania, które czyhają w pozornie zwyczajnej codzienności. Krótkie opowieści są wsparciem zarówno dla bardzo wrażliwych dzieci, jak i dla ich rodziców czy opiekunów. Czytając o Marcelince, dowiecie się, jak wesprzeć ponadprzeciętnie wrażliwe dzieci i jak pomóc im odnaleźć się w pełnej bodźców szkolnej rzeczywistości. Odkryjecie, jak sprawić, by czuły się ze sobą dobrze i umiały czerpać ze swojej wrażliwości. Bo różnorodność jest po prostu ok!


Szczegóły: Marcelinka i świąteczny kołowrotek - Kucewicz Katarzyna

Tytuł: Marcelinka i świąteczny kołowrotek
Autor: Kucewicz Katarzyna
Wydawnictwo: Frajda
Seria: Marcelinka
Kod paskowy: 9788383570358
ISBN: 978-83-8357-035-8
Rok wydania: 2023
Ilość stron: 68
Format: 20.5 x 23.0 cm
Oprawa: Twarda


Recenzje: Marcelinka i świąteczny kołowrotek - Kucewicz Katarzyna

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: