Śnienie (Digibook)

Muzyka CD

Śnienie (Digibook)

  • EAN: 5902659803818
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 12.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 12.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena katalogowa 50,00 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 50,00 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Śnienie (Digibook)

Po sześciu latach od wydania płyty "Miód i Dym" Anita Lipnicka zapowiada premierę albumu pt. "Śnienie".

"Album rodził się nieśpiesznie. Pierwsze piosenki napisałam jeszcze w okresie pandemii, inne przyszły później, niektóre z nich całkiem niedawno. Płyta będzie więc niezwykle różnorodna. Nie zabraknie na niej cukru ani soli. Będzie do czego potańczyć i przy czym popłakać. Znajdziecie na niej bowiem cały wachlarz emocji!" - tak Anita zapowiada swój nowy krążek.

Tym razem Artystka zaprosiła do współpracy nad płytą kilku producentów.

Za brzmienie części materiału odpowiedzialny jest Olek Świerkot, znanym z projektów takich artystów jak Kortez, Kaśka Sochacka czy Dawid Podsiadło, kilka piosenek artystka stworzyła z Archie'm Shevsky'm, kojarzonym m.in. z produkcji Natalii Szroeder. Pozostałe utwory z albumu Anita wyprodukowała wspólnie z Piotrem Świętoniowskim, członkiem jej stałego zespołu, z którym od lat występuje na koncertach.

Na płycie znajdzie się 11 premierowych piosenek. Dwie z nich: "Zasłony" (prod. Archie Shevsky) oraz "Jak na filmach" (prod. Olek Świerkot) mogli poznać widzowie poprzedniej trasy koncertowej wokalistki - "O miłości".


Szczegóły: Śnienie (Digibook)

Nazwa: Śnienie (Digibook)
Kod paskowy: 5902659803818
Waga: 0.1 kg


Recenzje: Śnienie (Digibook)

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×