Daleki rejs
Magdalena Buraczewska-Świątek
Daleki rejs
Magdalena Buraczewska-Świątek
- Wydawnictwo: Filia
- Rok wydania: 2026
- ISBN: 978-83-8441-454-5
- Ilość stron: 304
- Format: 135 x 205
- Oprawa: okładka miękka
Przedsprzedaż - wysyłka po 2026-07-15*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Opis: Daleki rejs - Magdalena Buraczewska-Świątek
Dwa serca, jeden port i jedenaście lat niewypowiedzianych słów.
Po bolesnym upadku w wielkim mieście, 26-letnia Pola szuka schronienia w surowym, majowym Darłowie. Nie spodziewa się, że w progu pensjonatu rodziców spotka Macieja – mężczyznę, w którym jako trzynastolatka kochała się bez pamięci. Dziś, między spacerami po pustej plaży a rejsem po wzburzonym Bałtyku, dorosła Pola i zagubiony architekt z Gdańska próbują napisać wspólny rozdział. Jednak manipulacje byłej narzeczonej Macieja i cienie dawnego pamiętnika stawiają wszystko pod znakiem zapytania. Czy Pola znajdzie odwagę, by przestać być tylko autorką cudzych historii i zawalczyć o własne „,żyli długo i szczęśliwie“,?
Producent:
Grupa Wydawnicza Filia sp. z o.o.
Kleeberga 2
61-615 Poznań (PL)
tel: 665897872
email: [email protected]
Szczegóły: Daleki rejs - Magdalena Buraczewska-Świątek
Tytuł: Daleki rejs
Autor: Magdalena Buraczewska-Świątek
Wydawnictwo: Filia
Kod paskowy: 9788384414545
ISBN: 978-83-8441-454-5
Rok wydania: 2026
Ilość stron: 304
Format: 135 x 205
Oprawa: okładka miękka
Recenzje: Daleki rejs - Magdalena Buraczewska-Świątek
Informacje:
Inne pozycje tego autora: Magdalena Buraczewska-Świątek (11)
- Bławatek (Axis Mundi) - okładka miękka
- Saga Różany Jar. Tom 1. Melodia wolności (Replika) - Miękka ze skrzydełkami
- Sonata miłości. Saga Różany Jar. Tom 2 (Replika) - Miękka ze skrzydełkami
- Lustrzane wzgórze (Axis Mundi) - Miękka
- Etiuda życia. Saga Różany Jar. Tom 3 (Replika) - Miękka ze skrzydełkami
- Ostatnia gejsza z Gion (Replika) - Miękka ze skrzydełkami
- Teatr złamanych serc (Axis Mundi) - Miękka
- Pożegnania i powroty. Tom 1. Serce bez posagu (Replika) - Miękka ze skrzydełkami
- Kto zabił, Anno Shirley? (Nemezis) - okładka miękka
- Pożegnania i powroty. Tom 2. Weksel na szczęście (Replika) - Miękka ze skrzydełkami
- Daleki rejs (Filia) - okładka miękka




