Drapieżny pocałunek. Tom 2 (Audiobook)

AUDIOBOOK

Drapieżny pocałunek. Tom 2 (Audiobook)

  • Producent: Sonia Draga
  • Rok produkcji: 2019
  • ISBN: 9788381108294
  • Ilość stron: 1
  • Format: 14.0 x 12.5 cm
  • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2025-02-24)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena katalogowa 35,90 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 35,90 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Drapieżny pocałunek. Tom 2 (Audiobook) - Roberto Saviano

Dalsza – po Chłopcach z paranzy – opowieść o gangu dzieciaków powiązanym z neapolitańską kamorrą



Historia paranzy Dzieciaków, nastolatków żyjących w drapieżnych czasach na ziemi zabójców i ich ofiar, w świecie, który niczego nie daje za darmo, zwłaszcza takim jak oni. Opowieść o chłopcach silnych swoim nienasyceniem, gniewem i okrucieństwem. Gotowych na drapieżne pocałunki, które pozostawiają smak krwi.



Paranza Dzieciaków zdobyła władzę, ma pod kontrolą rynek narkotyków w Forcelli, ale nie potrafi sama utrzymać tego stanu rzeczy. By nie dopuścić do władzy starych klanów kamorystów, musi pozostać zjednoczona. Nie jest to jednak łatwe, każdy z chłopców ma bowiem inne cele.



Czyta: Marcin Przybylski




„Ciąg dalszy Chłopców z paranzy, jeszcze bardziej dramatyczny i bolesny. Mowa w nim o mafijnych rozgrywkach, narkotykach i korupcji, o życiu bez przyszłości dzieci, które są zmuszone dorastać zbyt szybko”. - La Stampa



Roberto Saviano wraz z Mauriziem Brauccim i Claudiem Giovannesim zostali nagrodzeni Srebrnym Niedźwiedziem za scenariusz do filmu Piranie, adaptacji Chłopców z paranzy.



Saviano Roberto urodził się 22 września 1979 roku w Neapolu jako syn nauczycielki i lekarza. Razem z rodzicami mieszkał w małym miasteczku, Casal di Principe, oddalonym ponad 20 km od Neapolu, uważanym za twierdzę kamorry rządzonej przez klan Casalesi. Ukończył studia filozoficzne na Università degli Studi di Napoli. W 2006 roku wydał książkę Gomorra. Podróż po imperium kamorry, która okazała się ogromnym sukcesem, ale naraziła Roberta Saviano na zemstę mafii – rząd włoski przydzielił mu ochronę, a on sam był zmuszony do opuszczenia Neapolu. Od maja 2014 włoska telewizja Sky Atlantic nadaje dwunastoodcinkowy serial Gomorra, który bije rekordy popularności. Zakupiły go już telewizje 70 krajów. Saviano znakomicie łączy pisanie z dziennikarstwem śledczym.


Szczegóły: Drapieżny pocałunek. Tom 2 (Audiobook) - Roberto Saviano

Tytuł: Drapieżny pocałunek. Tom 2 (Audiobook)
Autor: Roberto Saviano
Producent: Sonia Draga
Seria: Chłopcy z paranzy
ISBN: 9788381108294
Tytuł oryginału: Bacio feroce
Tłumacz: Pawłowska-Zampino Alina
Języki: polski
Rok produkcji: 2019
Ilość stron: 1
Format: 14.0 x 12.5 cm
Oprawa: Kartonowa Foliowana
Waga: 0.05 kg
Rodzaj nagrania: Audiobook
Czas trwania: 13:45:00
Opis nośników: MP3, 1CD


Recenzje: Drapieżny pocałunek. Tom 2 (Audiobook) - Roberto Saviano

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×