Gibsons, Puzzle 2x500: Żagle na tle zachodzącego słońca (G50547)
Dominic Davison
Gibsons, Puzzle 2x500: Żagle na tle zachodzącego słońca (G50547)
Dominic Davison
- Producent: Gibsons
- EAN: 5012269050547
- Format: 34 x 24 x 6 cm
- Oprawa: pudełko
Niedostępna
Opis: Gibsons, Puzzle 2x500: Żagle na tle zachodzącego słońca (G50547) - Dominic Davison
Puzzle zawierają 2 układanki po 500 elementów, rozmiar jednego obrazka po ułożeniu: 49 x 34 cm.
Plakat z grafiką w zestawie - zilustrowana przez Dominica Davison.
Dlaczego warto wybrać puzzle marki Gibsons?
Puzzle wytwarzane są w Europie, a do ich produkcji używany jest karton o najwyższej gramaturze na rynku. Współpraca z całą rzeszą utalentowanych artystów pozwala stworzyć nowoczesne i ciekawe wzory, od nostalgicznych scen po hipnotyzujące nadruki. Pięknie ilustrowane elementy są zaprojektowane tak, aby idealnie do siebie pasowały.
Puzzle marki Gibsons są przyjazne dla planety. Wykonane są w 100% z tektury pochodzącej z recyklingu i zabezpieczone zakładkami, a nie folią termokurczliwą, aby zmniejszyć ilość plastiku jednorazowego użytku. Pudełko ma błyszczącą powłokę dla dodatkowej ochrony, ale dzięki temu zyskało także nowy, świeży wygląd.
Gibsons to rodzinna firma zajmująca się produkcją puzzli i gier planszowych. Założona w Londynie w 1919 roku, dostarcza rozrywkę pokoleniom od ponad 100 lat, a ich motywem przewodnim jest tworzenie produktów najwyższej jakości dla wszystkich grup wiekowych.
Szczegóły: Gibsons, Puzzle 2x500: Żagle na tle zachodzącego słońca (G50547) - Dominic Davison
Nazwa: Gibsons, Puzzle 2x500: Żagle na tle zachodzącego słońca (G50547)
Autor: Dominic Davison
Producent: Gibsons
Kod paskowy: 5012269050547
Format: 34 x 24 x 6 cm
Oprawa: pudełko
Recenzje: Gibsons, Puzzle 2x500: Żagle na tle zachodzącego słońca (G50547) - Dominic Davison
Podobne do: Gibsons, Puzzle 2x500: Żagle na tle zachodzącego słońca (G50547) - Dominic Davison
-
Niedostępna
-
Niedostępna
-
Niedostępna
Informacje:
Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:
Inne pozycje tego autora: Dominic Davison (9)
- Puzzle 2000 Londyn, Dominic Davison G3 (Educa) - pudełko
- Puzzle 1000 elementów Barcelona Hiszpania (10793) (Trefl) -
- Trefl, Puzzle 1000: Widok na Cinque Terre (Trefl) - Pudełko kartonowe
- Puzzle 1000 Christmas Eve In London 6000-0916 (Eurographics) -
- Puzzle 1000 The Old Lighthouse 6000-0965 (Eurographics) -
- Puzzle 104 The Cottage Lighthouse by Dominic Davison 6704-6024 (Eurographics) -
- Puzzle 1000 Notre Dame Afternoon by Dominic Davison 6000-6144 (Eurographics) -
- Puzzle 1000 Cozy Cabin by Dominic Davison 6000-5377 (Eurographics) -
- Puzzle 1000 Notre Dame by Dominic Davison 6000-5530 (Eurographics) -







