Beata. Gorąca krew

Książka

Beata. Gorąca krew

  • Wydawnictwo: Agora
  • Rok wydania: 2021
  • ISBN: 9788326836626
  • Ilość stron: 300
  • Format: 15.5x23.5cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2023-12-11)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena katalogowa 49,99 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,99 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Beata. Gorąca krew - Kozidrak Beata

EKSPRESYJNA WOKALISTKA, LIDERKA BAJMU, AUTORKA TEKSTÓW KULTOWYCH PIOSENEK, GWIAZDA. TAKĄ JĄ ZNAMY. TERAZ BEATA KOZIDRAK ODSŁANIA ZUPEŁNIE NOWĄ TWARZ – PISARKI.Beata. Gorąca krew to historia dziewczyny z lubelskiego Starego Miasta, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą.
O barwnych epizodach jej kariery, kulisach narodzin największych przebojów – od Piechotą do lata, przez Białą armię, po Upiłam się tobą – i ich ukrytych znaczeniach. Beata zabiera nas w podróż po świecie – od Wietnamu, przez Stany Zjednoczone, po Związek Radziecki i pozwala przyjrzeć się codziennemu życiu gwiazdy.To również opowieść o przemianie: dziewczyny w męskim świecie w liderkę rockowej grupy, pełnej kompleksów nastolatki w pewną siebie kobietę, córki w matkę, nieśmiałej poetki w autorkę przebojów.Artystka odważnie odsłania też prywatne życie – pod nieustanną obserwacją paparazzich i plotkarskich mediów, pod presją sukcesu.  Pewien kluczowy i brawurowo opisany dzień z życia Beaty jest klamrą jej opowieści. To dzień jej rozwodu.  Beata Kozidrak. Popołudnie, wieczór i skrawek nocy spędzone w jej towarzystwie. Zanurzyłam głowę w strumieniu świadomości innej kobiety i poczułam bliskość z nią, ze sobą, z tymi, które były przed nami, i tymi, które przyjdą po nas. Królowa. Kobieta Kozidrak.

 

 - Katarzyna NosowskaBeata, nie daruję Ci tej nocy! Spędzonej na lekturze niniejszej książki, od której trudno się oderwać. Może i nie ma wody na pustyni, a już na pewno nie ma jej w tej opowieści – jest za to bardzo osobista historia jednej z najpopularniejszych wokalistek, jakie stąpały po polskich scenach. Ale jeśli wam się wydawało, że dobrze ją znacie, to byliście w błędzie.

 - Marcin Prokop„Nie napisałam ani jednego tekstu, w którym nie znalazłaby się cząstka moich emocji” – przyznaje Beata Kozidrak. I dodaje, że od zawsze śpiewa tylko o tym, co jej prawdziwie w duszy gra. A ponieważ ma znakomity kontakt z rzeczywistością i godny pozazdroszczenia zmysł obserwacji, jej piosenki okazały się opowieścią o życiu wielu z nas, z różnych pokoleń.W zasadzie każdy, prędzej czy później, z nieśmiałością lub z podniesionym czołem, przyznaje, że Beata śpiewa także o nim. W tej książce Kozidrak – prawdziwa ikona polskiej sceny – opowiada o sobie, o życiu pełnym niełatwych wyborów i wyrzeczeń. To zapis długiej drogi, uwalniania się od toksycznych relacji, wszystkiego, co przez lata stało na przeszkodzie, by mogła czuć się w pełni sobą.


 - Michał NogaśSzczerość, spontaniczność i akceptacja samej siebie jest obezwładniająca. Bardzo nam teraz tego potrzeba. Jeden dzień z życia, ważny dzień i konfrontacja z całym byciem. Odważna i akceptująca. Bądź jak Beata!!!

 - Agata Kulesza


Szczegóły: Beata. Gorąca krew - Kozidrak Beata

Tytuł: Beata. Gorąca krew
Autor: Kozidrak Beata
Wydawnictwo: Agora
ISBN: 9788326836626
Języki: polski
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 300
Format: 15.5x23.5cm
Oprawa: Twarda


Recenzje: Beata. Gorąca krew - Kozidrak Beata

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Kozidrak Beata (1)