Beata. Gorąca krew

Książka

Beata. Gorąca krew

  • Wydawnictwo: Agora
  • Rok wydania: 2021
  • ISBN: 9788326836626
  • Ilość stron: 300
  • Format: 15.5x23.5cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 12.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 12.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena katalogowa 49,99 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,99 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Beata. Gorąca krew - Kozidrak Beata

EKSPRESYJNA WOKALISTKA, LIDERKA BAJMU, AUTORKA TEKSTÓW KULTOWYCH PIOSENEK, GWIAZDA. TAKĄ JĄ ZNAMY. TERAZ BEATA KOZIDRAK ODSŁANIA ZUPEŁNIE NOWĄ TWARZ – PISARKI.Beata. Gorąca krew to historia dziewczyny z lubelskiego Starego Miasta, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą.
O barwnych epizodach jej kariery, kulisach narodzin największych przebojów – od Piechotą do lata, przez Białą armię, po Upiłam się tobą – i ich ukrytych znaczeniach. Beata zabiera nas w podróż po świecie – od Wietnamu, przez Stany Zjednoczone, po Związek Radziecki i pozwala przyjrzeć się codziennemu życiu gwiazdy.To również opowieść o przemianie: dziewczyny w męskim świecie w liderkę rockowej grupy, pełnej kompleksów nastolatki w pewną siebie kobietę, córki w matkę, nieśmiałej poetki w autorkę przebojów.Artystka odważnie odsłania też prywatne życie – pod nieustanną obserwacją paparazzich i plotkarskich mediów, pod presją sukcesu.  Pewien kluczowy i brawurowo opisany dzień z życia Beaty jest klamrą jej opowieści. To dzień jej rozwodu.  Beata Kozidrak. Popołudnie, wieczór i skrawek nocy spędzone w jej towarzystwie. Zanurzyłam głowę w strumieniu świadomości innej kobiety i poczułam bliskość z nią, ze sobą, z tymi, które były przed nami, i tymi, które przyjdą po nas. Królowa. Kobieta Kozidrak.

 

 - Katarzyna NosowskaBeata, nie daruję Ci tej nocy! Spędzonej na lekturze niniejszej książki, od której trudno się oderwać. Może i nie ma wody na pustyni, a już na pewno nie ma jej w tej opowieści – jest za to bardzo osobista historia jednej z najpopularniejszych wokalistek, jakie stąpały po polskich scenach. Ale jeśli wam się wydawało, że dobrze ją znacie, to byliście w błędzie.

 - Marcin Prokop„Nie napisałam ani jednego tekstu, w którym nie znalazłaby się cząstka moich emocji” – przyznaje Beata Kozidrak. I dodaje, że od zawsze śpiewa tylko o tym, co jej prawdziwie w duszy gra. A ponieważ ma znakomity kontakt z rzeczywistością i godny pozazdroszczenia zmysł obserwacji, jej piosenki okazały się opowieścią o życiu wielu z nas, z różnych pokoleń.W zasadzie każdy, prędzej czy później, z nieśmiałością lub z podniesionym czołem, przyznaje, że Beata śpiewa także o nim. W tej książce Kozidrak – prawdziwa ikona polskiej sceny – opowiada o sobie, o życiu pełnym niełatwych wyborów i wyrzeczeń. To zapis długiej drogi, uwalniania się od toksycznych relacji, wszystkiego, co przez lata stało na przeszkodzie, by mogła czuć się w pełni sobą.


 - Michał NogaśSzczerość, spontaniczność i akceptacja samej siebie jest obezwładniająca. Bardzo nam teraz tego potrzeba. Jeden dzień z życia, ważny dzień i konfrontacja z całym byciem. Odważna i akceptująca. Bądź jak Beata!!!

 - Agata Kulesza


Szczegóły: Beata. Gorąca krew - Kozidrak Beata

Tytuł: Beata. Gorąca krew
Autor: Kozidrak Beata
Wydawnictwo: Agora
ISBN: 9788326836626
Języki: polski
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 300
Format: 15.5x23.5cm
Oprawa: Twarda


Recenzje: Beata. Gorąca krew - Kozidrak Beata

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Kozidrak Beata (1)