Miłość. I co wtedy?

Nowość

Miłość. I co wtedy?

  • Wydawnictwo: Zwierciadło
  • Rok wydania: 2026
  • ISBN: 978-83-8132-785-5
  • Ilość stron: 240
  • Format: 145 x 210
  • Oprawa: okładka miękka
Wysyłka:
Przedsprzedaż - wysyłka po 2026-08-26*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena katalogowa 54,90 PLN brutto
Cena dostępna po zalogowaniu
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 54,90 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Miłość. I co wtedy? - Ewa Woydyłło

Miłość przychodzi w wielu odsłonach.A kiedy już przyjdzie – co wtedy?

Czy każdy potrafi kochać? Skąd wiemy, że to właśnie miłość? Czy można kochać dwie osoby jednocześnie? Czy bycie solo oznacza samotność? I co właściwie kończy się wtedy, gdy kończy się miłość? W książceMiłość. I co wtedy?dr Ewa Woydyłło i Joanna Olekszyk rozmawiają o uczuciach, relacjach i wyborach, które podejmujemy każdego dnia. O pierwszych zakochaniach i dojrzałych związkach. O bliskości, przyjaźni, kryzysach, rozstaniach i odwadze zaczynania od nowa. Zastanawiają się, dlaczego jedne relacje dodają nam skrzydeł, a inne stają się źródłem cierpienia. To książka dla wszystkich, którzy kochają, tęsknią, szukają odpowiedzi albo po prostu chcą lepiej zrozumieć siebie i innych. Bo miłość nie jest stanem, który po prostu się przydarza. Jest sztuką, której uczymy się przez całe życie.

***

EwaWoydyłło–dr psychologii, terapeutka uzależnień, publicystka i autorka wielu książek pełnych porad oraz wiary w to, że nasze szczęście zależy od nas samych, w tym bestsellerowychZakrętów życiaiSzczęścia można się nauczyć(Wydawnictwo Zwierciadło). Propagatorka ruchu, miłośniczka tenisa na korcie i na trybunach.

Joanna Olekszyk–dziennikarka, redaktorka naczelna miesięcznika „,Zwierciadło“,. Absolwentka polonistyki i dziennikarstwa UW. Współautorka książek, m.in.Daj się pokochać, dziewczyno(Wydawnictwo Zwierciadło).


Producent:
Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.
Widok 8
00-023 Warszawa (PL)
tel: 22 312 37 46
email: [email protected]


Szczegóły: Miłość. I co wtedy? - Ewa Woydyłło

Tytuł: Miłość. I co wtedy?
Autor: Ewa Woydyłło
Wydawnictwo: Zwierciadło
Kod paskowy: 9788381327855
ISBN: 978-83-8132-785-5
Rok wydania: 2026
Ilość stron: 240
Format: 145 x 210
Oprawa: okładka miękka


Recenzje: Miłość. I co wtedy? - Ewa Woydyłło

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Inne pozycje tego autora: Ewa Woydyłło (20)